Enter your keyword

Temel felsefesi, yeni yasam koşullarına uyumlu mimari çözümlerle yaşanabilir alanlar yaratmak olan As Grup, proje geliştirme, yapı ve  inşaat sektörlerinde elde ettiği saha tecrübesi ve bilgi birikimini,  2014  yılında yenilenebilir Enerji sektörüne de adim atarak kurumsal stratejisini faaliyet gösterdiği tüm alanlarda büyümeye cevirdi.

Geçen çeyrek yüzyılı aşkın sürede tarihi eser yenileme,kamu alanları yaratma, otel ve konut, AVM ve ofis projeleri ile  yapı sektöründe basari çizgisini kısa surede yakaladı . Özel sektörün uluslararası markalarına, ülkenin önde gelen eğitim kurumlarına projeler yarattı. Bu süreçte 450’nin uzerinde şantiyede çeşitli ölçeklerde inşaat projesi tamamladı. 2014 yılında ortakları ile birlikte enerji sektöründe de yer alarak, güneş enerji santralleri faaliyetlerine başladı.

As Grup her yapının, insanın ve doğadaki her canlının sağlıklı, huzurlu, konforlu ve güvenli bir yaşaYılların getirdiği tecrübe, yenilikçi yaklaşımlar ve günceli yakalama konusundaki özen ve ısrarı ile As Grup projelerini üretirken kalite ve güvenlikten taviz vermeden, yeniliklere ve değişimlere pozitif yaklaşıyor.m alanında olmasını hedefliyor.